Elite Vchodové dvere

Characteristic: 

Každé dvere sú vizitkou domu. Vchodové dvere zo série Elite výborne spĺňajú požiadavky zákazníkov vďaka svojej trvanlivosti a pevnosti. Použitie automatického zatváracieho systému zároveň zaručuje bezpečnosť domu. Navyše treba spomenúť estetickú finálnu úpravu, ktorou sa tieto vchodové dvere vyznačujú. Tieto vchodové dvere svojim vzhľadom nadväzujú na okná zo série EliteNET. Podobne ako ostatné výrobky zo série Elite, tieto dvere patria do triedy A.

Product highlights: 

Životnosť

Výška krídla 120 mm a hrubšia výstuha zväčšujú pevnosť a životnosť dverí. Dvere sú štandardne vybavené zosilnenými pántami Dr. Hahn, ktoré dodatočne spevňujú dvere a dovoľujú použiť i ťažšie bezpečnostné sklá.

 

 

Bezpečnosť

Dvere sú štandardne vybavené automatickým zatváracím systémom. Po zamknutí dverného krídla sa automaticky blokujú strelky, ktoré zabraňujú otvoreniu dverí. Každé dvere sú štandardne vybavené jedným zámkom, pri čom je možnosť doobjednať dodatočný zámok pre zlepšenie bezpečnostnej triedy dverí.


 

Dvere v triede A

Dvere v tomto systéme sa vyrábajú z profilov splňujúcich najvyššie európske normy, preto sa zaraďujú do triedy A.

 

A

Veľmi výborný pomer kvality a ceny

Tieto dvere sú neporovnateľné pokiaľ ide o pomer ceny a technických parametrov, zaručujúcich ich výbornú kvalitu.

 

Komfort

Tieto vchodové dvere sú štandardne vybavené nízkym hliníkovým prahom výšky 2 cm, ktorý uľahčuje prechod. Možnosť vybrať smer otvárania dnu alebo von spôsobí, že dvere sú univerzálne a hodia sa do rôznych interiérov.

 

 

Estetika

Veľký výber dekoratívnych panelových výplni, široká škála dostupných farieb a rozmanitosť dizajnov kľučiek a gúľ umožňujú zákazníkom vytvoriť si dizajn dverí podľa vlastných potrieb.

 

Izolačné vlastnosti

Vchodové dvere Royal sa vyznačujú výbornými tepelne izolačnými vlastnosťami. Šírka krídla 126 mm v spojení s možnosťou použiť izolačné sklá do hrúbky 36 mm s teplým plastovým rámčekom Super Spacer v štandarde značne zlepšujú tepelne izolačné vlastnosti dverí. Tie sa dodatočne zlepšujú použitím prahu s prerušeným tepelným mostom.

 


 

Super Spacer

Každé dvere spoločnosti ProfilNET s.r.o. sú štandardne vybavené revolučným rámčekom Super Spacer, ktorý zlepšuje tepelné a akustické vlastnosti, znižuje kondenzáciu vlhkosti na povrchu skla, rovnako tiež zvyšuje životnosť izolačného dvojskla.

 


 

 

Features: 
Profil

Veka Softline AD, 5 komorový profil so stavebnou hĺbkou rámu 70 mm, výška krídla 120mm. Možnosť otvárať von alebo dnu. Na dolnej hrane rámu je namontovaný nízky hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom. Dodatočne je možnosť kúpiť štetinové tesnenie na krídlo a vonkajšiu okapnicu.

Sklo

Štandardné zasklenie 4/16/4 s koeficientom priepustnosti Ug = 1,0 W/m2K a teplým rámčekom Super Spacer. Možnosť použiť aj trojsklo  4/12/4/12/4 s koeficientom priepustnosti  Ug = 0,7 W/m2K a teplým rámčekom Super Spacer. Veľký výber panelových výplni.

Kovanie

Kovanie G-U Secury Automat, štandardne vybavené jedným automatickým zámkom. Je možné kúpiť dodatočný druhý zámok, elektrozámok a samozatvárač. 

Kľučka Na výber dvojstranná kľučka alebo sada kľučka-guľa.
TesnenieTesnenie EPDM vo farbe čiernej alebo šedej.
VýstužMinimálna hrúbka výstuhy je 2,5mm,výstuha je vhodná pre veľkokomorové profily.

 

Colors: 

Štandardne sa okná vyrábajú biele alebo obložené farebnými fóliami z palety Renolit alebo Cova v nasledujúcich prevedeniach:

zvnútra biela - zvonku drevo imitácia
zvnútra drevo imitácia - zvonku drevo imitácia
zvnútra drevo imitácia - zvonku biela

 

Guarantee: 

Na okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. dostanete záruku 10 rokov. Veľmi dôležitým faktorom pre kvalitu okna je tiež profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi.

Okno ProfilNET Montáž ProfilNET
rokov záruky rokov záruky

 

Podmienkou získania záruky je poznať podmienky záručného listu, ako aj vykonať montáž produktov v súlade s montážnymi podmienkami firmy ProfilNET s.r.o. alebo objednať montáž od firmy ProfilNET s.r.o., taktiež dodržať správnu manipuláciu, pravidelnú údržbu a konzerváciu produktov.