Novinky

ProfilNET Group

Pripravili sme reklamné filmy ProfilNET

Možete ich vidieť na našom youtube channel. We invite you to watch!

New showroom

Vážené dámy a páni!
S radosťou Vám oznamujeme, že dňa 12.01.2014 sme otvorili náš ďalší showroom v meste Wetzlar, Nemecko.
Sme radi, že môžeme byť ešte bližšie k našim zákazníkom. Snažíme sa, aby náš široký sortiment výrobkov splnil očakávania aj tých najnáročnejších klientov.
Poskytujeme taktiež odborné poradenstvo pri výbere produktov a profesionálne služby v oblasti montáže.
Pozývame Vás k návšteve našich showroom-ov !

Schmiedgasse 14
35576 Wetzlar

Otváracie hodiny:
Po - Št: 8.00-17.00
Pi: 8.00-13.00

 

Zimná ponuka!

Cenník nadokenných roliet

S cieľom splniť očakávania našich zákazníkov pripravili sme cenník nadokenných roliet renomovanej nemeckej spoločnosti Exte. Garantujeme Vám Najvyššiu Kvalitu Najnižšie Ceny! Pozývame vás oboznámiť sa s ponukou.

Nové reklamné letáky

Vážený zákazníci !
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že sme sprístupnili naše nové reklamné letáky, na ktorých nájdete informácie o všetkých okenných profiloch, ktoré ponúkame. Preto si Vás dovoľujeme pozvať k oboznámeniu sa s nimi. Prajeme Vám veľkú spokojnosť s nákupom našich produktov.  

Nové exkluzívne vchodové dvere Rodenberg

Nové exkluzívne vchodové dvere Rodenberg

Veľmi radi Vás informujeme, že spoločnosť ProfilNET zaradila do svojej ponuky nové exkluzívne vchodové dvere pre domácnosti. 
Nové modely dverí sú vybavené prvotriednou kvalitou, jednoduchou starostlivosťou a dlhoživotnosťou nemeckej firmy Rodenberg. Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s našou novou ponukou, a sme presvedčení, že si každý nájde v nej dvere, ktoré sa môžu stať jedinečnou a individuálnou vizitkou Vášho domu.and individual trademark of your house
     
                                                                     

Katalóg Rodenberg dvere

 

 

 

Akcie: Nové vchodové dvere

Dvere novej generácie

Vitajte na našej stránke

 

Vitajte na webových stránkach platformy ProfilNET.sk  Naša spoločnosť bola založená z cieľom ponúknuť zákazníkom tie najlepšie riešenia, pokiaľ ide o kvalitu za peniaze. Naše motto je "Kvalita bez kompromisov". To platí pre každý aspekt nášho podnikania. Vždy sa snažíme splniť očakávania našich zákazníkov s našimi výrobkami a službami, pokiaľ ide o profesionalitu a integritu.

Hlavným aspektom nášho podnikania je predaj okien a dverí v krajinách Európskej únie. Naša ponuka je určená pre individuálnych zákazníkov ale aj pre obchodných partnerov.

Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s našimi produktmi, rovnako sa môžete prihlásiť k odberu nášho newsletteru, tak budete informovaný o najaktuálnejších informáciách našej spoločnosti a súčasných propagačných akciách.

Pre uľahčenie nákupu našich produktov sme usporiadali on-line obchod jednoduchým a prehľadným spôsobom, ktorý vás prevedie celým procesom rozhodovania a nákupu.

Pozývame vás k spolupráci!