Gealan 6k Soft

Leaflet: 

Characteristic: 
Plastové okná Gealan 6k Soft sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú okno s oblými tvarmi. Tento produkt je ideálny pre obytné výstavby, ako aj domy. Najčastejšie je kupovaný v drevo imitácií pretože zdôrazňuje estetické zvýraznenie okien z ​​vonkajšej strany okna. Podobne ako systém Gealan 6k Classic aj tento profil má taktiež veľmi dobré tepelno-izolačné parametre v spojitosti s vynikajúcou kvalitou produktu a cenou. Okná typu Soft sú štandardne vybavené zaobleném krídlom.

 

 

 


POZRITE SA NA NÁŠ VÝROBOK

Product highlights: 

Izolácia

Veľmi dobrá tepelná priepustnosť celého okna, ktorá aj so štandardným zasklením neprevýši  hodnotu Uw=1,2 W/m2K. Taktiež je možnosť použitia širších zasklení až do hrúbky 44mm.

Estetika

Zaoblený tvar krídla z vonkajšej strany okna zdôrazňuje svoj ​​jedinečný charakter, veľmi priaznivo pôsobí v kombinácii s drevo imitáciou okna. Zaoblená zasklievacia lišta tiež zdôrazňuje tento charakter.

Dobrý pomer kvality a ceny

Okno vo svojej triede nemá konkurenciu z hľadiska dosiahnutých parametrov a ponúknutej ceny.

Bezpečnosť

Štandardné okno je vybavené bezpečnostnými uzávermi proti vypáčeniu v každom krídle bez príplatku, ktoré účinne sťažujú možnosť dostať sa do vnútra miestnosti. V prípade použitia bezpečnostného kovania v triede WK1 alebo WK2, bezpečnostného skla P2, P4, rovnako ako aj kľučky s kľúčom, získate okno s vysokými parametrami zabezpečenia.

Komfort

Vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe okien, znamenajú že spôsob používania okien je veľmi pohodlný. Taktiež možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti  bytu alebo domu.

Jednoduchá údržba a starostlivosť

Hladký povrch profilu poskytuje bezproblémové udržanie profilu v čistote, taktiež v dolnej časti rámu štandardne umiestňujeme tesnenie, ktoré zabraňuje nečistotám usadiť  sa v najhlbších zákutiach rámu.

 

 

Features: 
Profil Gealan S8000, 6 komorový profilový systém so stavebnou hĺbkou rámu 74 mm, jednoduchý tvár rámu a zaoblený tvar krídla z vonkajšej strany.
Zasklenie štandardné zasklenie 4-16-4 s koeficientom priepustnosti Ug = 1,0 W/m2K. Možnosť použiť aj s trojsklom  4/16/4/16/4 s koeficientom priepustnosti  Ug = 0,5 W/m2K, taktiež s teplým rámčekom.
Kovanie

štandardne vybavené uzávermi a hríbikmi proti vypáčeniu po celom obvodeokna, ktoré zvyšujú bezpečnosť, mikroventiláciou, poistkou proti zlej manipulácií s kľučkou, nábeh krídla, regulované hríbiky v krídle, ktoré umožňujú ručné nastavenie prítlaku krídla k rámu ( užitočné najmä v lete a v zime ), možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

Kľučka v bielej a hnedej farbe, možnosť výberu iných kľučiek.
Tesnenie EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe
Výstuha s minimálnou hrúbkou od 1,5mm volí sa v závislosti od typu konštrukcií

 

Colors: 

Štandardné okno je vyrobené v bielej farbe, okná je taktiež možne vyrobiť v rôznych drevo imitáciách a to v palete Renolit, Hornschuch, Covapodľa nasledujúcich špecifikácií:

- zvnútra biela – zvonku drevo imitácia.
- zvnútra drevo imitácia – zvonku biele
- zvnútra drevo imitácia – zvonku drevo imitácia.

 

Guarantee: 

Na plastové okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. je poskytnutá 5 ročná záruka podľa podmienok uvedených v záručnom liste. Veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim kvalitu okien je odborná a profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi

Okná ProfilNET
ročná záruka