bluEvolution 82 MD

Characteristic: 
Plastové okno Salamander bluEvolution 82 MD je jedinečný a revolučný produkt predstavený v roku 2013 na trhu. Má vynikajúce tepelno izolačné vlastnosti kde pri použití trojskla s koeficientom prestupu tepla Ug=0,5 W/m2K dosahuje koeficient prestupu tepla pre celé okno Uw=0,74 W/m2K. Okno má trojitý systém tesnenia MD a okrem toho je použité ešte jedno tesnenie medzi krídlom a zasklením, ktoré eliminuje vplyv vzniku tepelných mostov. Systém je 6 komorový o stavebnej hĺbke 82mm, ktorý umožňuje zasklenie až do hrúbky 52mm. Okno Salamander bluEvoluton 82 MD je určené pre ľudí, ktorí hľadajú výrobky s najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami a rýchlu návratnosť investícií. Tvar okna sa veľmi dobre hodí v domochs modernou architektúrou.

 


POZRITE SA NA NÁŠ VÝROBOK

 

Product highlights: 

Izolácia

Okno má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, štandardne je vybavené zasklením 4-18-4-18-4 s koeficientom prestupu tepla Ug=0,5 W/m2K, hĺbka zapustenia zasklenia v krídle, taktiež tesnenie medzi krídlom a zasklením výrazne zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna, je to perfektná voľba pre pasívne stavby

Modernýdizajn

Jednoduché tvary okien a farby predurčujú tento výrobok pre použitie v modernej architektúre a pasívne stavby.

Stabilita

Vďaka dodatočným priečnym výstuhám spevňujú profil rámu a krídla, s použitím oceľových výstuží jemožnévyrobiť širšie krídla, ktoré sú nedostupné v iných systémoch a sú veľmipopulárne v modernom stavebníctve

Inovácia

Revolučný a bezkonkurenčný výrobok na trhu.

Široká škála štandardných farieb

Väč šie množstvo štandardných farieb ponúkaných za rovnakú cenu, lá ka nákup okien v drevo imitáciách.

Jednoduchá údržba a starostlivosť

Hladký povrch profilu zaisťuje bezproblémové udržiavanie v čistote.

 

Features: 
Profil Salamander bluEvolution 82 MD, 6 komorový rám a 6 komorové krídlo o stavebnej hĺbke 82mm, rovný tvar rámu a krídla, systém štvoritého tesnenia.
Zasklenie štandardné zasklenie 4-18-4-18-4 s koeficientom prestupu tepla Ug=0,5 W/m2K a teplým rámčekom, možnosť použitia zasklenia až do hrúbky 52mm, zasklenie je osadené hlbšie, čo zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti.
Kovanie

štandardne vybavené uzávermi a hríbikmi proti vypáčeniu po celom obvodeokna, ktoré zvyšujú bezpečnosť, mikroventiláciou, poistkou proti zlej manipulácií s kľučkou, nábeh krídla, regulované hríbiky v krídle, ktoré umožňujú ručné nastavenie prítlaku krídla k rámu ( užitočné najmä v lete a v zime ), možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

Kľučka v bielej a hnedej farbe, možnosť výberu iných kľučiek.
Tesnenie EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe.
Výstuha s minimálnou hrúbkou od 2,0 mm volí sa v závislosti od typu konštrukcií.

 

Colors: 

Štandardné okno je vyrobené v bielej farbe, okná je taktiež možne vyrobiť v rôznych drevo imitáciách a to v palete Renolit, Hornschuch, Covapodľa nasledujúcich špecifikácií:

- zvnútra biela – zvonku drevo imitácia
- zvnútra drevo imitácia – zvonku biele
- zvnútra drevo imitácia – zvonku drevo imitácia.
 

Guarantee: 

Na plastové okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. je poskytnutá 5 ročná záruka podľa podmienok uvedených v záručnom liste. Veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim kvalitu okien je odborná a profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi

Okná ProfilNET
ročná záruka