Salamander Posuvné dvere

Characteristic: 
Sklopne-posuvné dvere Salamander sa stávajú stále obľúbenejším riešením medzi zákazníkmi, ktorí ich napríklad často používajú ako východ na terasu. Posuvné dvere vďaka svojmu spôsobu otvárania nezaberajú priestor v interiéri. Vďaka veľkoplošným preskleniam a modernému dizajnu sa tieto dvere zvlášť hodia do moderných budov. Popritom sú tieto dvere oveľa lacnejšie ako napr. dvere HST.

 

Product highlights: 

Funkcionalita

Tento typ dverí si nevyžaduje veľký priestor pre otváranie. Zároveň tieto dvere sú ľahké na ovládanie, dokonca i pre deti, zvlášť keď sa použije automatické kovanie. Dvere možno otvoriť v akomkoľvek postavení bez obáv, že pod vplyvom vetra krídlo sa pohybuje.

Výborný pomer kvality a ceny

Tieto dvere tvoria veľmi dobrú alternatívu k dverám HST.

Izolácia

Posuvné dvere sa vyznačujú najlepšími tesniacimi vlastnosťami zo všetkých systémov posuvných dverí dostupných na trhu. V tomto systéme je možné pritiahnuť krídlo do rámu, čo zaručuje výbornú tepelnú a zvukovú izoláciu. Podobne ako u ostatných výrobkov ponúkaných spoločnosťou ProfilNET aj v týchto dverách je možné uplatniť izolačné sklá do hrúbky 44 mm s teplým rámčekom.


 

Bezpečnosť

Možnosť uplatniť dvojstrannú kľučku a zámkovú vložku umožňuje zatvárať dvere kľúčom. 


 
Features: 
Profil Gealan S8000, 6 komorový profilový systém so stavebnou hĺbkou rámu 74 mm, jednoduchý tvár rámu a krídla z vonkajšej strany
Zasklenie štandardné zasklenie 4-16-4 s koeficientom priepustnosti Ug = 1,0 W/m2K. Možnosť použiť aj s trojsklom  4/16/4/16/4 s koeficientom priepustnosti  Ug = 0,5 W/m2K, taktiež s teplým rámčekom.
Kovanie

s kľučkou na vnútornej strane umožňuje sklopiť a posunúť dvere.

Kľučka v bielej a hnedej farbe, možnosť výberu iných kľučiek.
Tesnenie EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe
Výstuha s minimálnou hrúbkou od 1,5mm volí sa v závislosti od typu konštrukcií

 

Colors: 

Štandardné okno je vyrobené v bielej farbe, okná je taktiež možne vyrobiť v rôznych drevo imitáciách a to v palete Renolit, Hornschuch, Covapodľa nasledujúcich špecifikácií:

- zvnútra biela – zvonku drevo imitácia.
- zvnútra drevo imitácia – zvonku biele
- zvnútra drevo imitácia – zvonku drevo imitácia.

Systém Gealan Posuvné dvere je k dispozícií aj v technológii acrylcolor.

Guarantee: 

Na okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. je poskytnutá 5 ročná záruka podľa podmienok uvedených v záručnom liste. Veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim kvalitu okien je odborná a profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi

Okná ProfilNET
ročná záruka