Salamander VIP Classic

Characteristic: 
Plastové okno Salamander VIP je výrobok, ktorý je na trhu testovaný už niekoľko rokov s veľkým úspechom. Okná sú vyrobené z profilov triedy A. Majú 5 komorový rám a krídlo o stavebnej hĺbke 73mm. Hlavnou výhodou tohto výrobku je farbenie vonkajšej steny profilu a to v prípade ak má okno z vonkajšej strany drevo imitáciu. Okrem toho značka Salamander zaručuje vysokú kvalitu použitého materiálu. V oknách je možné použiť široké trojité zasklenie až do hrúbky 44mm, ktoré majú vplyv na zlepšenie tepelnoizolačných vlastnosti. Široká škála farieb umožňuje každému si vybrať farbu podľa svojho uváženia. Okná typu Classic sú štandardne vybavené rovným čiže hranatým krídlom.

 


POZRITE SA NA NÁŠ VÝROBOK

 

Product highlights: 

Testované tisícmi zákazníkmi

Okná sa vyrábajú už niekoľko rokov, napriek tomu sú stále najviacžiadané.

Značka Salamander

Je uznávanou značkou, ktorá podčiarkuje kvalitu použitého materiálu.

Dobrý pomer kvality a ceny

Okno vo svojej triede nemá konkurenciu z hľadiska dosiahnutých parametrov a ponúknutej ceny.

Izolácia

Veľmi dobrá tepelná priepustnosť celého okna, ktorá aj so štandardným zasklením neprevýši  hodnotu Uw=1,2 W/m2K. Taktiež je možnosť použitia širších zasklení až do hrúbky 44mm.

Odolné proti poškodeniam a škrabancom

V oknách s jednostrannou drevo imitáciou je vonkajšia stena profilu farebná, čo znamená, že menšie škrabance alebo poškodenia sú menej viditeľné. Pozoruhodné je, že väčšina okien na trhu nemá túto prednosť.

Široká škála štandardných farieb

Väčšie množstvo štandardných farieb ponúkaných za rovnakú cenu, láka nákup okien v drevo imitáciách.

Jednoduchá údržba a starostlivosť

Hladký povrch profilu zaisťuje bezproblémové udržiavanie v čistote.

Univerzálnosť

Okná tejto série sú plne kompatibilné s inými okennými a dverovými systémami.

Komfort

Vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe okien, znamenajú že spôsob používania okien je veľmi pohodlný. Taktiež možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu

 

Features: 
Profil Salamander VIP AD, 5 komorový rám a 5 komorové krídlo o stavebnej hĺbke 73mm, rovný tvar rámu a hranaté krídlo
Zasklenie štandardné zasklenie 4-16-4 s koeficientom priepustnosti Ug = 1,0 W/m2K. Možnosť použiť aj s trojsklom  4/16/4/16/4 s koeficientom priepustnosti  Ug = 0,5 W/m2K, taktiež s teplým rámčekom.
Kovanie

štandardne vybavené uzávermi a hríbikmi proti vypáčeniu po celom obvodeokna, ktoré zvyšujú bezpečnosť, mikroventiláciou, poistkou proti zlej manipulácií s kľučkou, nábeh krídla, regulované hríbiky v krídle, ktoré umožňujú ručné nastavenie prítlaku krídla k rámu ( užitočné najmä v lete a v zime ), možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

Kľučka v bielej a hnedej farbe, možnosť výberu iných kľučiek.
Tesnenie EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe
Výstuha s minimálnou hrúbkou od 1,5mm volí sa v závislosti od typu konštrukcií

 

Colors: 

Štandardné okno je vyrobené v bielej farbe, okná je taktiež možne vyrobiť v rôznych drevo imitáciách a to v palete Renolit, Hornschuch, Covapodľa nasledujúcich špecifikácií:

- zvnútra biela – zvonku drevo imitácia
- zvnútra drevo imitácia – zvonku biele
- zvnútra drevo imitácia – zvonku drevo imitácia.

Guarantee: 

Na plastové okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. je poskytnutá 5 ročná záruka podľa podmienok uvedených v záručnom liste. Veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim kvalitu okien je odborná a profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi

Okná ProfilNET
ročná záruka