Royal Terasové dvere

Characteristic: 

Dvere zo série Royal Terrace sa výborne hodia ako vchodové dvere na terasu. Ich prednosťou je možnosť použitia dvojstrannej kľučky a zámkovej vložky, ktorá umožňuje dvere zamknúť a tak zvyšuje bezpečnosť domu. Tieto dvere umožňujú vybrať smer otvárania dovnútra alebo von. Najlepšie je tieto dvere kupovať v zostave s oknami zo série Royal NET.

 

Product highlights: 

Výborný pomer kvality a ceny

Tieto dvere sú neporovnateľné pokiaľ ide o pomer ceny a technických parametrov, zaručujúcich ich výbornú kvalitu.

Komfort

Tieto terasové dvere sú štandardne vybavené nízkym hliníkovým prahom výšky 2 cm, ktorý uľahčuje prechod. Možnosť vybrať smer otvárania dnu alebo von spôsobí, že dvere sú univerzálne a hodia sa do rôznych interiérov.

 
 

Bezpečnosť

Dvojstranná kľučka a jeden vložkový zámok v štandarde dovoľujú zamknúť dvere kľúčom a tak zväčšujú pocit bezpečia.


 

Trvanlivosť

Zväčšené rozmery krídla a silnejšia výstuha zaručuje dlhoročnú výkonnosť dverí.

 
Thermal

Šírka krídla v spojení s možnosťou použiť izolačné sklá do hrúbky 44 mm s teplým plastovým rámčekom Super Spacer v štandarde značne zlepšujú tepelne izolačné vlastnosti dverí. Tie sa dodatočne zlepšujú použitím prahu s prerušeným tepelným mostom.


 
Super Spacer

Každé dvere spoločnosti ProfilNET s.r.o. sú štandardne vybavené revolučným rámčekom Super Spacer, ktorý zlepšuje tepelné a akustické vlastnosti, znižuje kondenzáciu vlhkosti na povrchu skla, rovnako tiež zvyšuje životnosť izolačného dvojskla.


 

 

Features: 

 

Profil

Gealan S8000, 6 komorový profil so stavebnou hĺbkou rámu 74 mm, výška krídla 105 mm. Možnosť otvárať von alebo dnu. Na dolnej hrane rámu je namontovaný nízky hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom.

Sklo

Štandardné zasklenie 4/16/4 s koeficientom priepustnosti Ug = 1,0 W/m2K a teplým rámčekom Super Spacer. Možnosť použiť aj trojsklo  4/16/4/16/4 s koeficientom priepustnosti  Ug = 0,5 W/m2K a teplým rámčekom Super Spacer.

Kovanie

Štandardne sa používa kovanie ROTO NT s vložkovým zámkom. Pre dvere otvárané von sa používajú pánty Dr. Hahn.

Kľučka

Dvojstranná hliníková kľučka vo farbe - biela, staré zlato, strieborná.

Tesnenie

Tesnenie EPDM vo farbe čiernej alebo šedej.

Výstuž

Minimálna hrúbka výstuhy je 2,5mm,výstuha je vhodná pre veľkokomorové profily.

 

Colors: 

Štandardne sa dvere vyrábajú biele alebo obložené farebnými fóliami z palety Renolit alebo Cova v nasledujúcich prevedeniach:

 

zvnútra biela - zvonku drevo imitácia

zvnútra drevo imitácia - zvonku drevo imitácia

zvnútra drevo imitácia - zvonku biela

 

Systém Royal Terasové dvere je taktiež dostupný v technológií Acrylcolor.

Guarantee: 

Na okná a dvere ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. dostanete záruku 10 rokov. Veľmi dôležitým faktorom pre kvalitu okna je tiež profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi.

Okno ProfilNET Montáž okien ProfilNET
rokov záruka rokov záruka

Podmienkou získania záruky je poznať podmienky záručného listu, ako aj vykonať montáž produktov v súlade s montážnymi podmienkami firmy ProfilNET s.r.o. alebo objednať montáž od firmy ProfilNET s.r.o., taktiež dodržať správnu manipuláciu, pravidelnú údržbu a konzerváciu produktov.