Systém Econoline 51 mm

Characteristic: 

Hliníkové okná Econoline je systém bez tepelného mosta, čo predurčuje jeho pužitie hlavne v interiéri. Tam je ho možné použiť na rôzne druhy prepážok, stien, okná i dvere. Hĺbka profilov je 51mm, hrúbka skla je možná v rozsahu od 3 do 38mm.

Product highlights: 

• dvere a segmenty deliacich priečok určené na všeobecné použitie vo verejných budovách a priemyselných objektoch (v kancelárskych miestnostiach)
• dvere ECONOLINE môžu byť zabudované do deliacich priečok vyrobených zo segmentov ECONOLINE alebo iných priečok ľubovoľnej konštrukcie, v súlade s technickým projektom objektu
• možnosť konštruovania posuvných a kyvných dverí, spájanie priečok v ľubovoľnom uhle a vystužovanie už vyhotovených a dokonca aj namontovaných elementov.

Colors: 

Hliníkové výrobky sú dostupné v širokej farebnej škále – z palety RAL alebo drevodekorov.

Guarantee: 

Na hliníkové okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. dostanete záruku 24 mesiacov. Veľmi dôležitým faktorom pre kvalitu okna je tiež profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi.

Podmienkou získania záruky je poznať podmienky záručného listu, ako aj vykonať montáž produktov v súlade s montážnymi podmienkami firmy ProfilNET s.r.o. alebo objednať montáž od firmy ProfilNET s.r.o. , taktiež dodržať správnu manipuláciu, pravidelnú údržbu a konzerváciu produktov.