Veka Alphaline 90 MD

Characteristic: 
Okná Veka Alphaline 90 MD sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú výrobky s najlepšími izolačnými vlastnosťami. Šesťkomorový rám šírky 90 mm, systém stredového tesnenia (MD) a trojsklo s koeficientom 0,7 a teplým rámčekom v štandarde tvoria najdokonalejšie riešenie pre zákazníkov, ktorí požadujú, aby okná boli energeticky úsporné. Tieto okná sú výbornou voľbou na investíciu okien vzhľadom na to, že vďaka svojim vlastnostiam pomôžu znížiť náklady na vykurovanie a tak náklady na kúpu okien sa vrátia po niekoľkých rokoch. Popritom profil v triede A je veľmi trvalý.

 

Product highlights: 

Izolácia na najvyššej úrovni

Vďaka šírke rámu 90 mm, systému stredového tesnenia (MD), štandardne sa používa sklo 0,7, možno uplatniť trojsklo do hrúbky 44 mm s Ug = 0,5.

Trojité zasklenie v štandarde

Okná Energeto Premium sú štandardne vybavené trojsklom 4/12/4/12/4 s koeficientom tepelného prestupu 0,7. Možno uplatniť i hrubšie sklo, do šírky 44 mm – s koeficientom 0,5.

Systém trojitého tesnenia

Dodatočné stredové tesnenie eliminuje vplyv na vznik tzv tepelného mosta medzi rámom a krídlom.  Zároveň zlepšuje akustické vlastnosti okna.

Okná v triede A

Okná Veka sa vyrábajú z profilov spĺňajúcich najprísnejšie európske normy, preto patria do triedy A.

A

Prvý vo svojej triede

Tento okenný systém bol zavedený do masovej výroby s prihliadnutím na iné systémy s rámom šírky 90 mm.

Kľučka Roto Swing alebo Hoppe Secustic

V štandarde výbavy okien Energeto Premium je unikátna kľučka Roto Swing alebo Hoppe Secustic.

Bezpečnosť

Štandardné okno je vybavené  bezpečnostnými uzávermi proti vypáčeniu v každom krídle bez príplatku, ktoré účinne sťažujú možnosť dostať sa do vnútra miestnosti. V prípade použitia bezpečnostného kovania v triede WK1 alebo WK2, bezpečnostného skla P2, P4, rovnako ako aj kľučky s kľúčom, získate okno s vysokými parametrami zabezpečenia.

Komfort

Vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe okien, znamenajú že spôsob používania okien je veľmi pohodlný. Taktiež možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

 

Features: 
Profil Šesťkomorový profil Veka Alphaline 90 MD s rámom šírky 90 mm s klasickým tvarom rámu a krídla. Profil v triede A vybavený systémom trojitého tesnenia.
Zasklenie Štandardné zasklenie skla 4/12/4/12/4 má koeficient priepustnosti Ug = 0,7 W/m2K s teplým rámčekom. Možnosť použiť trojsklo 4/16/4/16/4 s koeficientom priepustnosti Ug = 0,5 W/m2K.
Kovanie

štandardne vybavené uzávermi a hríbikmi proti vypáčeniu po celom obvodeokna, ktoré zvyšujú bezpečnosť, mikroventiláciou, poistkou proti zlej manipulácií s kľučkou, nábeh krídla, regulované hríbiky v krídle, ktoré umožňujú ručné nastavenie prítlaku krídla k rámu ( užitočné najmä v lete a v zime ), možnosti kovania umožňujú dodatočné zvýšenie komfortu ovládania okien v každej miestnosti bytu alebo domu.

Kľučka Roto Swing alebo Hoppe Secustic vo farbe - biela, staré zlato, strieborná.
Tesnenie Systém trojitého tesnenia. EPDM z takzvanou pamäťou tvarov v sivej a čiernej farbe
Výstuha s minimálnou hrúbkou od 1,5mm volí sa v závislosti od typu konštrukci. V štandarde uzavretá rámová výstuha.

 

Colors: 

Štandardné okno je vyrobené v bielej farbe, okná je taktiež možne vyrobiť v rôznych drevo imitáciách a to v palete Renolit, Hornschuch, Covapodľa nasledujúcich špecifikácií:

- zvnútra biela – zvonku drevo imitácia
- zvnútra drevo imitácia – zvonku biele
- zvnútra drevo imitácia – zvonku drevo imitácia.

Guarantee: 

Na okná ponúkané spoločnosťou ProfilNET s.r.o. je poskytnutá 5 ročná záruka podľa podmienok uvedených v záručnom liste. Veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim kvalitu okien je odborná a profesionálna montáž. Naše profesionálne vyškolené montážne skupiny  Vám zaistia kvalitu montáže, v súlade s najvyššími štandardmi

Okná ProfilNET
ročná záruka