Winkhaus activPilot

Kovaním activPilot vytvorila spoločnosť Winkhaus ucelený systém schopný splniť všetky požiadavky a ponúknuť riešenia, ktoré možno v budúcnosti považovať za nový štandard. Základ systému pritom tvoria známe kovania - autoPilot. Všetky osvedčené funkcie a výhody tejto generácie spololčnosť Winkhaus prevzala, optimalizovala a zdokonalila. 
 
Inteligentná, jasne štruktúrovaná stavebnicová sústava activPilot ponúka výrobcom okien zreteľné zlepšenie efektivity spracovania, predovšetkým vďaka razantnému zníženiu počtu stavebných prvkov systému. Vďaka lesklému inovovanému povrchu a rade dizajnových prvkov kovania activPilot je spoločnosť Winkhaus na trhu lídrom aj v oblasti moderného dizajnu a formy.
 
 
 
Bezpečnosť   
 
Špeciálnou novinkou kovania activPilot je jeho inovatívny uzatvárací systém. Úplne nový uzatvárací osemhranný hríbik garantuje spoločne s modulárnym systémom rámových protiplechov nadštandardnú životnosť a vysokú úroveň zabezpečenia. 
 
Úroveň bezpečnosti je vďaka tomu úplne individuálna a závisí prakticky len na výbere zodpovedajúcich rámových protikusov. Okrem toho možno uzatvárací bezpečnostný osemhranný hríbik ručne prenastaviť a nastaviť tak prítlak okenného krídla k rámu v rozsahu + / - 0,8 mm, čím sa docieli optimálna tesnosť aj po dlhodobom užívaní okná.
 
 
 
 
 
Špičkový dizajn 
 
Dokonalý tvar, funkčnosť, flexibilita. Jasná orientácia na dizajn je ďalším bodom, v ktorom výrobný program activPilot spoločnosti Winkhaus vyniká na súčasnom trhu. O prednostiach nového systému nekompromisne presviedča nadštandardné, tvarovo dokonalý a náročný dizajn, s ktorým sa snúbi vysoká miera komfortu pri užívaní, údržbe a čistenie celého systému.
 
 
 
 
Funkčnosť a flexibilita
 
Flexibilita je pre Winkhaus synonymom variability riešenia s dôrazom na maximálnu spokojnosť zákazníka a minimálnu náročnosť pri výrobe alebo montáži. 
 
ActivPilot ponúka nepreberné množstvo individuálnych riešení, modifikácií a úprav. Typickým príkladom flexibilného prvku je TFE (integrovaný prvok s trojitou funkciou), schopný slúžiť ako poistka chybnej manipulácie, prizdvihávač a balkónová poistka zároveň.